Антистарение

...молодость - это надолго

  • Увеличить размер
  • Размер по умолчанию
  • Уменьшить размер
Главная | Биомедицинские конференции
Биомедицинские конференции

Семинар Института генетической и регенеративной медицины «Генно-инженерные биотехнологии в медицине:

В четверг, 30 апреля 2015г., в 12-00 ч. в малом конференцзале Института геронтологии (ул. Вышгородская, 67) состоится Семинар Института генетической и регенеративной медицины «Генно-инженерные биотехнологии в медицине: настоящее и перспективы» с участием Деева Романа Вадимовича, научного директора Института стволовых клеток человека, ответственного редактора журнала «Гены и клетки» (Россия).

В программе семинара доклад Деева Р.В. «История развития Института стволовых клеток человека. Тренды в развитии генной терапии. Эволюция костной пластики».

Приглашаются к участию научные сотрудники Института генетической и регенеративной медицины и Института геронтологии НАМН Украины.

Последнее обновление 29.04.15 13:30
 

Науково-практична конференція молодих вчених присвячена 105-річчю з дня народження академіка Василя Павловича Комісаренка

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДУ «ІНСТИТУТ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ОБМІНУ РЕЧОВИН ім. В.П.КОМІСАРЕНКА НАМН УКРАЇНИ»

Інформаційний Лист

16 березня 2012 року на базі ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім.. В.П. Комісаренка НАМН України», м. Київ, вул. Вишгородська 69, відбудеться науково-практична конференція молодих вчених присвячена 105-річчю з дня народження академіка Василя Павловича Комісаренка.

До участі в конференції запрошуються молоді вчені та лікарі віком до 35 років, що беруть активну участь у фундаментальних та клінічних дослідженнях у галузі ендокринології та суміжних спеціальностей.
Конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ, посвідчення № 436 від 12 липня 2011 року та включенна в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2012 році» Укрмедпатентінформу та НАМН України.
Дане запрошення є підставою для відрядженняю.

Відкриття конференції відбудеться у конференц-залі головного корпусу Інституту 16 березня 2012 року о 1000; реєстрація учасників з 930.
Форми участі в конференції: усна доповідь, стендова доповідь, публікація тез. Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

На конференції будуть обговорюватися наступні питання:

  •   Експериментальна ендокринологія
  •   Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики цукрового діабету та його ускладнень
  •   Сучасні погляди на діагностику та лікування захворювань щитовидної залози
  •   Хірургія в ендокринології
  •   Патологія ендокринної системи у дітей та підлітків
  •   Вплив порушень ендокринної системи на інші органи та системи – міждисциплінарний погляд

Серед учасників конференції (будь-яка форма участі) буде проведено конкурс на здобуття премії ім. В.П. Комісаренка та відбудеться нагорода переможця.

Вимоги до оформлення матеріалів:

1.    Роботи, направлені для участі в конференції, не повинні бути раніше опубліковані.
2.    В структурі роботи обов’язково повинні бути коротко відображені: мета, завдання дослідження, матеріал та методи, отримані результати та висновки.
3.    Всі скорочення за винятком одиниць виміру можуть бути використані тільки після згадування повної назви.
4.    Правила оформлення заголовку: перший рядок – назва доповіді великими літерами, на кожному наступному: прізвище та ініціали автора (авторів), назва установи.
5.    Реферативні доповіді та огляди літератури не приймаються до розгляду.
6.    Матеріали надіслані авторами не повертаються.
7.    Організаційний комітет залишає право на відмову у публікації, якщо надіслана робота не буде відповідати вказаним вимогам, про що автора буде повідомлено. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори. Тези друкуються без редакційної і коректорської правки.

Вимоги до усної доповіді:

1.    Тривалість усного повідомлення - до 15 хв. (організаційний комітет забезпечує мультимедійний супровід доповіді)
2.    Виступ у обговоренні  -  до 5 хв.
Вимоги до стендової доповіді:
1.    Розмір стенду не повинен перевищувати 63х90 см. (формат А1)
2.    Стендова доповідь може містити ілюстративний матеріал
3.    Стендова презентація повинна бути виставлена в холі конференц-залу 16 березня 2012 року до 1000.

Вимоги до оформлення тез:

1.    Один автор може опублікувати лише одну роботу або дві роботи у співавторстві.
2.    Обсяг матеріалів для друку – до 1 сторінки
3.    Текст тез подається  на адресу оргкомітету українською, англійською або російською мовою (Word 2003, Times New Roman, 14 кегель, 2000 знаків, 1,5 інтервал) на електронних та паперових носіях.

Для участі в конференції необхідно до 17 лютого 2012 року надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою та текст тез для публікації в журналі «Ендокринологія» за електронною адресою: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.   з приміткою «конференція молодих вчених» або на  поштову адресу організаційного комітету Україна, 04114, Київ, вул. Вишгородська,69, Рада молодих вчених.

Після відправлення матеріалів необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого повідомлення за контактними телефонами організаційного комітету. 
Заявки на участь та тези надіслані після вказаного терміну розглядатися не будуть.

Проїзд, проживання та харчування оплачуються учасниками самостійно.

Участь в конференції та публікація тез безкоштовні.

Адреса ОРГКОМІТЕТУ: м. Київ, 04114, вул.. Вишгородська, 69,
ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»

Лучицький Віталій Євгенович – голова оргкомітету, +380677936932, +380444310239
Рибальченко Вікторія Михайлівна - секретар оргкомітету, +38044 431020

Последнее обновление 12.03.12 00:46
 

Науковий симпозіум "Інноваційні технології діагностики, лікування, реабілітації та профілактики нервово-психічних розладів"

Відповідно до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково – практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2011 році», затвердженого МОЗ та НАМН України, 5-6 жовтня 2011 року відбудеться науковий симпозіум "Інноваційні технології діагностики, лікування, реабілітації та профілактики нервово-психічних розладів" (на території бази відпочинку «Карпати» за адресою: Івано-Франківська область, м. Яремче, вул. Дачна, 30).

Під час симпозіуму буде проведено нараду головних позаштатних спеціалістів МОЗ АР Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальностей:  «психіатрія», «неврологія», «наркологія».

Адреса оргкомітету  конференції:
61018, м. Харків, вул. Ак. Павлова, 46
ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України"
доцент Дьяченко Лілія Іванівна
тел.: (057) 738-40-83

Последнее обновление 30.09.11 11:53
 
Страница 1 из 5

Опрос

Какова роль низкомолекулярных (небелковых) антиоксидантов в организме?
 
Сейчас на сайте находятся:
 37 гостей 

Самое популярноеВАЛЕОЦЕНТР имени Н.А. Бобрышева ГЕНЕТИЧЕСКАЯ И РЕГЕНЕРАТИВНАЯ МЕДИЦИНА: ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ Применение омега-3 полиненасыщенных жирных кислот в медицине V НАЦИОНАЛЬНЫЙ КОНГРЕСС ГЕРОНТОЛОГОВ И ГЕРИАТРОВ УКРАИНЫ - ПРОГРАММА Омега-3-ненасыщенные жирные кислоты Онтогенетические часы. Гипотеза Элевационная теория старения Менопауза та її наслідки Проблемы гипобиоза и продления жизни Новые технологии в регенеративной медицине: мировой опыт клинического применения стволовых клеток список участников октябрьского конгресса Жанна Луиза Кальман Основные теории старения Институт геронтологии НАМНУ Теории старения Конференция им.В.В.Фролькиса Препараты против старения Болезнь Альцгеймера Болезнь Паркинсона Онкопатология Возрастзависимая патология Остеопороз Конференции по старению и омоложению Ресвератрол Semagacestat Омега-3-ненасыщенные жирные кислоты Способы омоложения и достижения долголетия Методы исследований в геронтологии Жанна Луиза Кальман Функциональные диеты для омоложения

Последние публикации

Введите логин для входа


Главная | Биомедицинские конференции